• Máte zájem o naše služby?
  • +420 606 781 181

BOJLER s TČ

Využití tepla v okolním vzduchu je jedním z nejjednodušších způsobů ohřevu vody. Tepelné čerpadlo v kombinaci s vhodnou nádrží může poskytnout celodenní pokrytí poptávky teplé užitkové vody v domácnostech, kancelářích atd .. Tepelné čerpadlo vzduch - voda může být použito dále v kombinaci s dalšími zdroji tepla: elektrická spirála, teplovodní kotel nebo solární panely.

Doba ohřevu vody zásobníku WGJ-HP na požadovanou teplotu je závislá na teplotě nasávaného vzduchu. Teplota vzduchu by neměla být nižší než +5 ° C. V době zvýšené poptávky pro ohřev teplé užitkové vody, můžete také zapnout elektrickou spirálu s kapacitou 2 kW výběrem příslušné funkce v menu ovladače.

Je-li teplota nasávaného vzduchu níží jak +5 ° C, tepelné čerpadlo se vypne a automaticky se zapne elektrická spirála 2kw.

Akumulační nádrž je vyrobena z ocelového plechu s vnitřní vrstvou speciálního pokrytí vysokoteplotní keramické skloviny, které tvoří sklovitý povlak a chrání před korozí. Dodatečná ochrana proti korozi je zajištěna hořčíkovou anodou vloženou do nádrže.

Tepelná izolace nádrže je vyrobena z pěnového polystyrenu trvale nalisována na stěny nádrže.

Vnější plášť nádrže je opatřen krytem z plastu.

Provoz tepelného čerpadla je řízen řídící jednotkou EL-51 TECH.